Najwięcej spamu dostali:
- (2027) seweryn.li...
- (352) esdek
- (259) PSZEGRYF
- (253) dybek
- (251) niepodam
- (251) nie
- (200) dupa
- (160) ajet
- (145) test
- (143) PISowiec
- (132) kacper
- (129) droo
- (123) lollek
- (119) nina
- (118) Grypserka
- (114) FUGOL
- (113) TRYNIU
- (111) aaa
- (109) lol
- (108) BlokEkipa
- (100) INCEL
- (100) Ciupak
- (85) ppapspapad...
- (84) okon
- (76) jan
- (75) grylogiczn...
- (75) aaa1
- (75) jad
- (73) conyo
- (72) E2EUAT
- (71) wafel23
- (71) Nieczystem...
- (70) pisior
- (70) auto_evo
- (69) aijj18a
- (69) eldescento
- (69) UMNIENAWSI
- (69) kozak
- (63) ali
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
