Najwięcej spamu dostali:
- (2709) seweryn.li...
- (451) esdek
- (327) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (254) niepodam
- (248) nie
- (230) dupa
- (186) Grypserka
- (181) PISowiec
- (164) test
- (163) ajet
- (158) TRYNIU
- (153) FUGOL
- (142) BlokEkipa
- (141) Ciupak
- (136) nina
- (134) kacper
- (131) droo
- (129) temurintea...
- (124) aaa
- (124) INCEL
- (110) lol
- (102) Nieczystem...
- (97) ala
- (96) kozak
- (92) jan
- (90) pisior
- (89) KAFETERIA
- (87) lollek
- (87) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (82) UMNIENAWSI
- (80) grylogiczn...
- (79) okon
- (77) SZPICEL
- (76) eldescento
- (74) ppapspapad...
- (73) salceson
- (73) wafel23
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
