Najwięcej spamu dostali:
- (1878) seweryn.li...
- (341) esdek
- (264) nie
- (257) niepodam
- (256) PSZEGRYF
- (216) dybek
- (208) dupa
- (161) ajet
- (142) PISowiec
- (138) test
- (132) kacper
- (130) lollek
- (129) droo
- (117) aaa
- (115) Grypserka
- (112) TRYNIU
- (111) fugol
- (109) lol
- (106) BlokEkipa
- (100) INCEL
- (97) Ciupak
- (88) ppapspapad...
- (88) nina
- (83) okon
- (80) jad
- (77) aaa1
- (77) grylogiczn...
- (76) conyo
- (75) wafel23
- (72) E2EUAT
- (72) aijj18a
- (72) jan
- (71) Nieczystem...
- (71) eldescento
- (70) auto_evo
- (69) kozak
- (68) pisior
- (67) UMNIENAWSI
- (66) ali
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
