Najwięcej spamu dostali:
- (2472) seweryn.li...
- (433) esdek
- (315) dybek
- (310) PSZEGRYF
- (250) nie
- (244) niepodam
- (223) dupa
- (174) PISowiec
- (170) Grypserka
- (162) ajet
- (160) TRYNIU
- (159) test
- (141) FUGOL
- (135) nina
- (133) kacper
- (133) Ciupak
- (131) BlokEkipa
- (125) droo
- (124) INCEL
- (121) aaa
- (119) temurintea...
- (112) lol
- (98) Nieczystem...
- (87) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (86) jan
- (82) kozak
- (81) ppapspapad...
- (81) KAFETERIA
- (81) ala
- (80) pisior
- (79) okon
- (77) lollek
- (77) grylogiczn...
- (76) UMNIENAWSI
- (76) wafel23
- (74) eldescento
- (72) E2EUAT
- (72) szpicel
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
